Dane kontaktowe – SALON Struga:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 91 460 22 20

kom: +48 785 505 100
salonvwszczecin@krotoski-cichy.plSalon czynny:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 16:00
Dane kontaktowe – SERWIS Struga:
ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin
tel. 661 251 286 tel. 785 090 924 tel. 91 460 22 20
serwisvw.szczecin@krotoski-cichy.plinformacja.szczecin@krotoski-cichy.pl

Serwis czynny:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 16:00

Salon
R_Szewczyk_2  Rafał Szewczyk Kierownik Sprzedaży 661 972 465 rafal.szewczyk@krotoski-cichy.pl
P_Koperczak Przemysław Koperczak Specjalista ds. Sprzedaży 723 300 142
91 460 22 25
przemyslaw.koperczak@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mazur Specjalista ds. Sprzedaży 785 239 195
91 460 22 27
grzegorz.mazur@krotoski-cichy.pl
Marcin Wiśniewski
Specjalista ds. Sprzedaży 785 501 467
91 460 22 23
marcin.wisniewski@krotoski-cichy.pl
Paweł Trojanowicz Specjalista ds. Sprzedaży 607 300 298 pawel.trojanowicz@krotoski-cichy.pl
Piotr Skubiszewski Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 507 549 piotr.skubiszewski@krotoski-cichy.pl
Piotr Syrek Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 239 206 piotr.syrek@krotoski-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 460 22 20 serwisvwszczecin@krotoski-cichy.pl
P_Wiszniewski Piotr Wiszniewski Kierownik Serwisu 661 971 299 piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl
B_Pleskot Bartłomiej Pleskot
Doradca serwisowy 91 460 22 20 bartlomiej.pleskot@krotoski-cichy.pl
Zbigniew Kalinowski
Doradca serwisowy 91 460 22 20 zbigniew.kalinowski@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
S.Namerla Sebastian Namerła
Kierownik działu Części Zamiennych 91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
M_Weglewski Maciej Węglewski
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
NORA Obsługa firm 91 460 22 00
Dział Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia,
Dział Likwidacji Szkód

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 00 blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian_Rakowski_2 Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 785 500 313 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
E_Koniszewska Ewa Koniszewska Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 00 ewa.koniszewska@krotoski-cichy.pl
M_Gracjasz Martyna Gracjasz Likwidacja Szkód – kontakt z Klientem 91 460 22 00 martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
K_Szudy Kamila Szudy
Specjalista ds.Ubezpieczeń 91 460 22 20
661 975 887
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
K_Drozd  Katarzyna Drozd
 Recepcja / Informacja 91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Dział Marketingu
K_Michalska Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

Formularz kontaktowy

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Lokalizacja